Dismiss Notice

Discord Support Channel

Users Online: 1

Join Server

Hy DEX ...Pls help me with this problem.

Discussion in 'Technical Issues' started by catalin bernardo, Dec 1, 2013.

1. catalin bernardo

catalin bernardo
      L2Dex Player

Trophy Points:
      1
      Salut , am jucat la inceputul serverului dupa care am luato o mica pauza acum am revenit impreuna cu prietena mea dar intampinam o problema si anume avem 4 conturi cu 4 char , la 1 din conturi nu mai merge parola de nici un fel , pe acel cont aveam un spoiler Buburuza am tot incercat zeci de parole cred ca am primit si ban pe ip ca nu mai pot sa accesez pagina l2dex , am trimis cateva emailuri catre gm/magi etc. nu sa rezolvat nimic de vro saptmana tot incerc sa imi iau inapoi spoilerul , va rog mult sa ma ajutati sa il iau inapoi!! sunt jucator vechi inca de pe c4 pe dex romania , doresc sa raman tot aici , sper sa ma ajutati cu acest cont --( catalinamada )-- [email protected]..Cu respect,!

2. Catalin

Catalin Administrator
      Lineage2Dex Team Administrator

Trophy Points:
      48
    3. catalin bernardo

catalin bernardo
      L2Dex Player

Trophy Points:
      1
      1:- nu mai pot sa accesez pagina l2dex pur si simplu nu o incarca probabil ca am incercat prea multe parole gresite ,,, am incercat de 10 ori cu pass forget , poblema este ca nu am primit nici un email pe messager desi am dat 10 emailuri la forget pass. de aceea cer ajutorul vostru.

4. catalin bernardo

catalin bernardo
      L2Dex Player

Trophy Points:
      1
      Astept o rezolvare zilele astea sper sa ma ajutatis i voi pe mine , asa cum eu si multii alti jucatori vau sustinut cand a fost nevoie de banii prin paypal etc . cu respect.

5. Catalin

Catalin Administrator
      Lineage2Dex Team Administrator

Trophy Points:
      48
    6. catalin bernardo

catalin bernardo
      L2Dex Player

Trophy Points:
      1
      OMG you dont understand me ,(romanian) ....!!!...ohhhh i can acces the site i think i have ban cuz i try many times wrong pass.....this forget pass dont work for me i try 10 times....i dont recive the email never !! ....i know the char name i know the account i have pictures save in my comp with Buburuza i have on my gf FB picture etc ...so i my char but when you have problems attack server etc etc ....my account dont work now ...i have 4 account 3 work this dont work ....is my GF account , on email : [email protected] ....pls check for me what is the problem with my pass.!!!!....i 'am old player here i play first time on c4 etc etc etc ....when server need help ,i help server with money so now i have problem i whant server help me ...TX ....and sry for bad english !!

7. catalin bernardo

catalin bernardo
      L2Dex Player

Trophy Points:
      1
      so you dont help me!!?? ...no problem. man !!! GL """

8. catalin bernardo

catalin bernardo
      L2Dex Player

Trophy Points:
      1
      Asa oameni seriosi ce sunteti si voi ''nu aveti respect de oamenii care vau ajutat sa tineti serverele ON , am donat ,am facut conturi premium , am cumparat fel si fel de chestii ca sa aveti din ce sa tineti serverul si cu asa respect ma tratati ma ignorati si nu vreti cel putin sa faceti o verificare cu acest cont. Rusine sa va fie.

9. WildRose

WildRose
      L2Dex Player

Trophy Points:
      6
      catalin...chill...

ai incercat sa deschizi site-ul cu internet explorer? mi s-a intamplat sa nu primesc mail-ul (de inregistrare/schimbare parola) din cauza browserului. Era un thread pe vechiul forum in legatura cu asta, unde staff-ul recomanda iExplorer. Daca nici asta nu iti rezolva problema recomand mail catre staff.

Si daca imi permiti sa iti mai recomand ceva, foloseste engleza, daca asa ti s-a cerut, si un ton politicos si cred ca mai degraba obtii rezultate decat cu flame stupid, ca nu n-ai castigat pe nimeni la loto.

GL

10. revox

revox Banned

Trophy Points:
      6
      Occupation:
      Pro byzantine paint artist
      mda...tu te crezi deasupra tuturor? nu esti singurul care a donat asa ca lasa tonul asta de sef, AND USE ENGLISH on forums!

Share This Page