Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Carebear server LOL

Piticu

Joined
Nov 18, 2013
Messages
122
La cata atentie pe capul nostru am inceput dreak sa ma bucur ca nu suntem in acelasi clan.Ce facem? Unde suntem?Dc nu crestem?Dc nu ne batem? s.a.m.d.
Nu am zis eu asta...colegul tau de cp 3 posturi mai sus.
 

Kidult

Joined
Jan 6, 2014
Messages
33
Kid, un singur party ce da la inceput rush,nu inseamna tot serverul.Jucatori noliferi sunt peste tot iar mai devreme sau mai tarziu o sa ajungem toti la acelasi lvl si nu o sa mai fie atat de mare diferenta.Unii oameni mai au si job..nu stau acasa cu tastatura in brate sa astepte banii de la mamica sa-si mai cumpere si ei cate un "cui" sau o sticla de moloz.Din pacate nebunii din coceni > cocalarii colt de strada. fucking junkies :)))
good argument men, pacat ca suntem in 2014 nu 2010. go fck yourself "amice" care te face un item intr-un joc. te-ai definit prin miscarea din prima zi a serverului, un gunoi. ai block apropo dupa commentul asta, poti sa vorbesti singur.

si termine cu suferintele fata de mine ca nu e frumos si nu e healthy. eu v-am lasat cu drama voastra proasta in pace, taci si enjoy the game, daca o sa poti. pupiiiii
 
Last edited:

DeuX

Joined
Nov 7, 2013
Messages
569
Keep it in English guys.
 

Piticu

Joined
Nov 18, 2013
Messages
122
1.Atat te ajuta creierul ala de furnica?Sa jignesti ca un imbecil?
2.Discooo e setat ca un bot...cand vede party-ul vostru da pr...
3.Ti-am mai zis eu treaba aia cu noliferii...
4.You already started to bleed like a vagina Magic...Rumors says that your half female :(
 

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
pai daca discoo isi ia pk peste tot de la noi normal ca da pr instant:))
pe harta esti 0. end.
 
Last edited:

Piticu

Joined
Nov 18, 2013
Messages
122
good argument men, pacat ca suntem in 2014 nu 2010. go fck yourself "amice" care te face un item intr-un joc. te-ai definit prin miscarea din prima zi a serverului, un gunoi. ai block apropo dupa commentul asta, poti sa vorbesti singur.

si termine cu suferintele fata de mine ca nu e frumos si nu e healthy. eu v-am lasat cu drama voastra proasta in pace, taci si enjoy the game, daca o sa poti. pupiiiii
1.Corect! Miscarea a fost buna ;).Noi am vrut random drop intre cp leaderi .China nu. A vrut QA pt el.Degeaba deschizi subiectul asta...nu are rost.Chiar nu sunt genul sa plang dupa iteme.Nu vreau sa faca altii scula mare pe carca mea.Ejaculez direct pe astfel de specimene.
2.Tu ai inceput sa suferi.Reciteste-ti comentariile.bafta
 

Piticu

Joined
Nov 18, 2013
Messages
122
Lasa ca-l face tactu China ;) si e okokok !
Iti da si tie o chifla?
Jet
 

Piticu

Joined
Nov 18, 2013
Messages
122
Nothing more to talk about.This MagicBleedingVagina is lost...
Ciao
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Piticu Flames & Guerras :) 1
chinezupwnz Flames & Guerras :) 7

Facebook

Discord

Staff online

Members online

Top Bottom