Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

EU Clan Recruiting

Adeezah

Joined
Nov 7, 2013
Messages
120
Fun over ? Emoquited already ?
 

elmaskie

Joined
Mar 17, 2014
Messages
39
old absolute member in rpg lf clan, are u recruiting solo support players?
 

H1rosh1ma

Joined
Jun 11, 2014
Messages
99
they left the server, dude. like, how many servers did they switch in 2014? over 10? lewl.
 

Adeezah

Joined
Nov 7, 2013
Messages
120
1st of all, your people were there in the first place, then we came so ours can do Hellman. It makes sence, right ?
2nd. Please check war status. I doubt all those kills were made at Hellman ^^
3rd. Seriously, you never won a pvp except those times you're camping port in swamp in full party. You even lost 5~6 people against 2 (me archer + Brunhilde tank), so stop making such a fuss on forum. You're only embarasing yourself my friend :)

4UsOnly war status : everyone around level 90 fighting 93~95

 
Last edited:

Adeezah

Joined
Nov 7, 2013
Messages
120
Tu din ce clan esti ? :)
 

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Tu din ce clan esti ? :)
Tu esti din clanul cu 2 cp-uri ? si unul de randomi ? .. :) care ii puneti la hellman ? :)) sa omoare sub-uri ?

Clanul facut cu box-uri ca sa nu pierdeti war .... trist, foarte trist :)


Cum se face ca voi in fairy/gog/pod nu apareti niciodata ? .. nu va gaseste lumea pe harta dar voi faceti pvp cu tot serverul ??? instante + kill subclase = win war !
 
Last edited:

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
ce clan facut cu boxuri vorbesti ? ce war sa pierzi? am fost azi pe harta ti-ai luat 1 shot ai dat leave clan si dupa to village :D:D:D:D:D
farmeaza to fairy ca pe mine ma gasesti spezion la 4 ore sa-ti dau 1 shot si sa dai to village :)))
 

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Dupa ce v-am culcat pe voi, si plangea ala pe acolo, ne-am batut cu party-ul din 11 + mobi vreo 5 minute si ai venit tu sa dai ce ? 1 shot ? :) gf !

P.s poate rezistati mai mult de 20 sec data viitoare


+4 pentru mine la spezion 19k m.crit rullz !


Next time reply with gf, stop flaming like retards, qq.
 
Last edited:

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
pe mine nu m-ai batut nush ce vorbesti ? stiu doar ca am venit ti-am dat 1 shot si pa
 

Hiroshima

Joined
Jan 10, 2014
Messages
74
Mi-ai luat vorba din gura !!

Si acum sa revenim la treburi mai serioase:

"Hirosima tu cine familia ma-tii esti ?"
Sunt tacto, ma. Sunt unul care joaca de la fel de mult timp ca si tine jocul asta, numai ca, spre deosebire de tine, mai facesi alte lucruri nu doar farm. Copil prost de 19 ani, crezi ca daca nu-s hero in joc, n-am dreptul sa vorbesc aici? Infatuat trist ce esti.
 
Last edited:

Adeezah

Joined
Nov 7, 2013
Messages
120
Illbedead, inca se vad traumele si influenta lui brugak de cand ai fost cu el in CP.
Cand doresti 7vs7 da-mi pm.

Tu Hiroshima, intai sa te duci la magazin, imi cumperi o bere, mi-o aduci, o desfaci, ma lasi sa o savurez si apoi ai dreptul sa vorbesti cu mine.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
U Clans recruit 0
1 Clans recruit 0
U Clans recruit 0
M Clans recruit 0
3 Clans recruit 1

Facebook

Discord

Members online

No members online now.
Top Bottom