Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

EU Clan Recruiting

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Illbedead, inca se vad traumele si influenta lui brugak de cand ai fost cu el in CP.
Cand doresti 7vs7 da-mi pm.

Tu Hiroshima, intai sa te duci la magazin, imi cumperi o bere, mi-o aduci, o desfaci, ma lasi sa o savurez si apoi ai dreptul sa vorbesti cu mine.
Inca vad traumele de pe old dex x3 god, cand va calcam in picioare la orice ora pe harta cu CP-ul lui Bandolero in care am jucat peste 9 luni, intelegi ma terminatule ? aia care v-au calcat pe cap fara hero, fata blessed iteme fara nimic. Ai dracu booteri infecti mai aveti tupeu sa si comentati.
 

Adeezah

Joined
Nov 7, 2013
Messages
120
Cand calcai tu in picioare cu CP'ul lu Bandolero nu mai juca nimeni pe server. Cu atat mai mult nici eu nici Magic. Hai noroc.

Edit: Nu uita ca doar tu si cu alt pro tank (Order) ati reusit performanta sa pierdeti impotriva arcasului in Oly. Nu ti-e asa putin rusine ?
 
Last edited:

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Cand calcai tu in picioare cu CP'ul lu Bandolero nu mai juca nimeni pe server. Cu atat mai mult nici eu nici Magic. Hai noroc.

Edit: Nu uita ca doar tu si cu alt pro tank (Order) ati reusit performanta sa pierdeti impotriva arcasului in Oly. Nu ti-e asa putin rusine ?
Ma papagalule, ca alfel nu iti pot spune, atat am sa iti zic, dupa rush de lvl, batut lower lvl chars 90 vs 88 / 92 vs 90 / 94 vs 92 / 96 vs 94 - au venit multe cp-uri din spate, in acel moment, tipic voua cel mai slab CP de pe dex ati dat EMOQUIT. VREI SA VEZI PVP-uri ? intreaba-l pe kalel,3lfitza ce inseamna ala pvp. Cand s-a intors pe server marele CHINEZU CP in 3 zile au dat iar EMOQUIT, deoarece multi aveau 99 si ei 97 98 si cica era prea mare diferenta de lvl. Niste idioti notorii ati fost si veti fi in continuare.

P.s aici pe noul server magic se dadea mare ca vine cu 5 cp-uri, ca baga 1k E sa rupa lvl-ul si unii dintre noi avem dual class mai mare decat main-ul vostru. CE PVP SA FACEM CU VOI ? ca mai mult de 30 sec nu rezistati pe harta.

Al tau lider neinfricat care face doar instante si bate subclase sa castige un war :)



App, pe old dex tu ai avut tot arcas ? acel arcas care se milogea in FO pentru party ? :)) hai ca am memoria buna, trebuie sa te iei de mana cu TeamSave.
 
Last edited:

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
ai mai mult de 10 pvp-uri ? ca in top 100 nu apari :)))))) te lauzi aici ca bati dar tu nici macar nu ai 10 pvp-uri
 

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Acum ma loghez sa va bat subclasele. Ma schimb pe dualclass si apar de 2 ori in top 100 la lvl fata de voi :)


P.s in maxim 2 saptamani o sa va lasati de server.
 
Last edited:

Adeezah

Joined
Nov 7, 2013
Messages
120
Bai prapaditule, eu am avut CP pe dex. Si cand zic CP erau oameni cu care sa joc, nu precum ai vostrii cu brugak si tnt. Serios imi spui mie asta ?
Momentan am mai multe pvp'uri decat tot clanul tau la un loc.

Cum poti ma sa spui ca nu are rost sa faci pvp cu noi ca suntem prea mici cand mereu cand ne intalnim cu voi pvp'ul nu dureaza mai mult de 1 minut. Paper feoh ce esti.
Ti-am propus de N ori 7vs7 si te eschivezi ca o pasarica mica ce esti.
 

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Bai prapaditule, eu am avut CP pe dex. Si cand zic CP erau oameni cu care sa joc, nu precum ai vostrii cu brugak si tnt. Serios imi spui mie asta ?
Momentan am mai multe pvp'uri decat tot clanul tau la un loc.

Cum poti ma sa spui ca nu are rost sa faci pvp cu noi ca suntem prea mici cand mereu cand ne intalnim cu voi pvp'ul nu dureaza mai mult de 1 minut. Paper feoh ce esti.
Ti-am propus de N ori 7vs7 si te eschivezi ca o pasarica mica ce esti.
Dragul meu, cand nu o sa ma mai bati pe subclasa atunci sa-mi zici ca ai facut pvp cu mine. Avand in vedere cum faci tu PVP pe subclase ar trebui sa iti facem un top special. Macar eu duc mai mult de 1shot, ti-am mai zis pune ceva element pe armura :)

P.s nu stiu de ce tot o fortezi cu CP-ul lui Brugak, in care am jucat mai putin de o luna de zile, ar trebui sa consideri CP-ul de baza ca membru al CP-ului lui Bandolero cu 1 healer fara blessed iteme care facea fata la orice pvp cu orice CP de pe server, tu ai fost un random acolo si te stie lumea. Cum ziceti voi ca sunt robot/noob, nu ati batut CP-ul ALA NICIODATA PE DEX. Singurele CP-uri capabile de PVP erau asa: CP- Elfitza(2 hero), CP-Kalel(3 hero) voi nu ati reprezentat nimic pe DEX X3 GOD. Si oricat am facut eu flame la alea 2 cp-uri enumerate mai sus, macar am avut parte de PVP-uri extraordinare, app pana si CP-ul lui nelelay a fost mai capabil pe DEX x3 decat voi.
 
Last edited:

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
tu nu esti capabil sa faci 10 pvp-uri intr-o luna de server ... despre ce vorbim ?
 

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
te-a batut 1 pe suba si acum plangi pe forum... specific tie ... btw buna gluma cu : "zi-mi adresa unde stai sa vin sa te bat " :)))))))))))))))
 

MagicElf

Banned
Joined
Jan 6, 2014
Messages
105
pai oricum pe tine toti te injura si te fut in gura nu cred ca e ceva nou pt. tine....
btw : coaie esti G2y ? am auzit ca sunt multi G2y in POARTA 6 pe la tine pe acolo
 

Trickster

Banned
Joined
Jan 9, 2014
Messages
26
Adevarat, treceti pe aici si intrebati pe strada asta :)) vedem dupa cum plecati :))


Stelica, pe tine nici branza de machidon nu te mai iubeste ;);)
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
U Clans recruit 0
1 Clans recruit 0
U Clans recruit 0
M Clans recruit 0
3 Clans recruit 1

Facebook

Discord

Members online

Top Bottom