Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Problem z logowaniem

Gandzialf

Joined
Aug 30, 2017
Messages
6
Siema, chciałem zacząć gre na interludzie dynamic. Ściągnąłem wszystko co trzeba, Clienta, pacha, upadera. Wchodze do gry wpisuje hasło , przechodzi do wyboru serwera klikam serwer i nic sie nie dzieje. Ktoś ma jakiś pomysł ? pozdrawiam
 

Attachments

Ziva

Community Helper
Joined
Nov 14, 2016
Messages
518
wywal system i uruchom updater jeszcze raz
 

Gandzialf

Joined
Aug 30, 2017
Messages
6
wywal system i uruchom updater jeszcze raz
Nic nie dało, z przydatnych informacji, antywirus nie blokuje, windows 10 , ściągłęm wszystko ze strony L2dex po zalogowaniu na to śmieszne konto z zakładki download files, Moj katalog l2 wyglada tak jak w zał.
 

Attachments

Ziva

Community Helper
Joined
Nov 14, 2016
Messages
518
mimo wszystko spróbuj jeszcze dodac to l2 do wyjątków w antywirusie, a potem jeszcze raz wywal system i uruchom aoutoupdater
 

Gandzialf

Joined
Aug 30, 2017
Messages
6
mimo wszystko spróbuj jeszcze dodac to l2 do wyjątków w antywirusie, a potem jeszcze raz wywal system i uruchom aoutoupdater
Nie mam antywirusa poza standardowym windows defender w 10, wywalałem całą gre, teraz system, ściągałem cały plik od nowa. dalej nic :(
 

Ziva

Community Helper
Joined
Nov 14, 2016
Messages
518
napisz do kazamadex na skype on ci pomoze
 

Gandzialf

Joined
Aug 30, 2017
Messages
6
Niestety na skype nie odpisuje, dział supportu proponuje mi postępowanie jak w instrukcji z forum. Ja wiem że dużo ludzi próbujących grać w l2 to retardy, ale bez jaj. Grałem na tym serwerze 7 lat, w l2 z 10 albo więcej i naprawdę potrafię zrobić upade czy zainstalować pacha. Chciałem tu ściągnąć party ogarniętych ludzi ale jak mam to zrobić skoro nie mogę się nawet zalogować na wasz serwer... Dzięki za próbę pomocy ale czy masz inny pomysł, co mogę mieć nie tak w systemie bądź co może blokować win 10 bądź czy jakies pliki mogą nadawać się do podmiany abym mógł uruchomić serwer ? z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
 

Gandzialf

Joined
Aug 30, 2017
Messages
6
wejdź na discord pomyślimy
ok dzięki za pomoc ale niestety dalej nic. jeśli byś była tak uprzejma i przekazała ten problem do tego kazama albo sharkego to byłbym wdzięczny bo mi nie odpisuje na skype. Jeśli nie to się poddaje szkoda mi czasu :) Pozdrawiam serdecznie
 

Sensei

Joined
Jan 26, 2018
Messages
1
Dajcie plx linka do updatera bo ze strony link mi nie działa .....
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
D Poland 1
P Poland 1

Facebook

Discord

Members online

No members online now.
Top Bottom