Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

спамз0р

Tiffa

Joined
Nov 11, 2013
Messages
10
Е как какъв? Като ти се усладят евраците, постоянно пускаш нови и нови. :)
Е, що па да не? Hi btw, отдавна не сме се засичали фармери, ботове и прочие! :D
 

Tiffa

Joined
Nov 11, 2013
Messages
10
Здравей, Банци. И приятни празници ти пожелавам с настоящото съобщение :)
Весели празници и на останалите наби :p

Иначе, аз съм ок, цъках л2 лятото, сега мислим уж с едни хора да поцъкаме тука, но не е сигурно. Ти как си?
 

banchao

Joined
Nov 7, 2013
Messages
18
Здравей, Тифа ! Благодаря ти за пожеланието , аз също ти пожелавам приятни празници (макар и с известно закъснение) :) . Ами аз съм добре, понякога влизам и цъкам , но не съм виждал никого от познатите в играта .
 

HILLCHO

Joined
Aug 24, 2014
Messages
5
Хех, Dex бил жив още... sorta.. Хвана ме носталгията за малко и реших да видя какво става с тоя л2, гледам няма спам, а играещи поне има ли?
 

rostislav

Joined
Nov 7, 2013
Messages
178
Няма. И аз не играя, само наглеждам. :)
То няма смисъл да се играе, ако всяка година затварят и отварят сървъри. Накратко казано, откакто затвориха старите Dex и Wrath, доста играчи избягаха.
 

HILLCHO

Joined
Aug 24, 2014
Messages
5
Жалко... спомням си когато Dex имаше по над 5000 човека онлайн... C4, IL, HB... това бяха най-добрите времена за Dex.
 

banchao

Joined
Nov 7, 2013
Messages
18
Така е Hill , по времето на C4, Interlude и HB на Dex беше пълно с народ и играта бе много добра . Уж нямаше оффи файлове , пък сървъра винаги се пълнеше ! Помниш ли вечерните партита на Dark Vampires :) ? И най-важното имаше много яки хора на Dex ...
 

rostislav

Joined
Nov 7, 2013
Messages
178
Имаше хора, дори и напрая. Но тоя гарван реши да унищожи сървъри, градени с години. Сега пуска сървър след сървър...
 

NolanTheGreat

Joined
Nov 28, 2016
Messages
9
а живи и здрави млади и корави :Д , в генезиса някой цъка ли тоя по 25 ...
 

HILLCHO

Joined
Aug 24, 2014
Messages
5
За много години и от мен! Като гледам тук си е все така пусто откъм спам, не че имам време да играя л2 но щеше да ми е интересно да видя някаква активност тук :)
 

HILLCHO

Joined
Aug 24, 2014
Messages
5
banchao banchao , Да, спомням си добрите стари големи партита които правехме и часовете прекарани във фарм или пвп-та :) Извинявам се за double post-a но не виждам опция за edit на стар пост.
 

Facebook

Discord

Members online

Top Bottom