Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

CP Wodz...

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Poszukujemy:
-EE
-Glad.

Wymagania:
-Ts3
-Online minimum 6hr/day
-Przygotowana prezentacja(Osiagniecia/doświadczenia z daną klasą, coś o sobie). Oszczędź mój czas i nerwy:).
-Dojrzałość płciowa:). I błagam, umiętność czytania ze zrozumieniem!

Podania na pw.
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Cóż... Biorąc pod uwagę że szukam glada nie jest to pt nuków ani łuków;). Pt daggerów potrzebuje z kolei raczej kogos do farmy, a nie do pvp, sami radzą sobie doskonale;).
BP
EE
WC
BD
SWS
Craft
Spoil
Destro
Glad

Jedna deska sama farmi doskonale;). Reuse fr na fury dance/chant jest na tyle przyzwoite że moby po respie nie czekają zbyt długo na kolejną rundkę;).
Support i spoil to kwestie oczywiste;).
Craft?:). Po co wychodzic ze spota?:).
Jako ze deska jest wolna, server duzy, jesteśmy narażni na pvp z klasami, które na low/mid lvlu jadą nas bez mydła;). Mam tu na myśli archerów oraz magów;). Pierwszych deska nie dopadnie jesli bedą kitowali. Do drugich, bez dobrej jawellery/resitów nawet nie dobiegnie:). Za to glad... Na okolo 60lvl, z dualami B, składa nukerow na jedno combo. Jest na tyle szybki ze swoim dashem, że mag nie zdązy sktecznie zareagować, a lucznik nie ucieknie;). Hvy amor+Duzo hp/CP powoduje że salwa lucznikow tez go nie zdejmie na czas;)
 

Noudy

Joined
Aug 26, 2014
Messages
5
Widze ze wszystko przemyślane, odpowiedni support dobrany, praktycznie full buff bedzie. w dodatku bd/sws resisty mają to magowie bedą mogli possać. Gratulacje i mam nadzieje ze party sie uda :)
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Nie tylko ty... Wlecze sie ten czas;/. Ale brak nam jeszcze tego EE i glada;/.
 

alejafiem

Joined
Jul 3, 2014
Messages
3
Chłopaki, ale wiecie, że pvp to nie walka z mobami? Pytam, bo nie wierzę, że te ostre taktyki, które tu wypisujecie są na poważnie:D Sam już nie wiem co mnie bardziej powaliło na glebę... tekst "Za to glad... Na okolo 60lvl, z dualami B, składa nukerow na jedno combo" czy " Jest na tyle szybki ze swoim dashem, że mag nie zdązy sktecznie zareagować, a lucznik nie ucieknie", a może "Widze ze wszystko przemyślane, odpowiedni support dobrany, praktycznie full buff bedzie. w dodatku bd/sws resisty mają to magowie bedą mogli possać." hahahha ten topic to troll, tak? Proszę powiedzcie mi, że to tylko żart:D

PS: setup party prawilny, propsy dla tego kto układał, żaden mob Wam nie fiknie!
 

Noudy

Joined
Aug 26, 2014
Messages
5
Jestem ciekawy cp ty tutaj bedziesz robił, tak krytykujesz a pewnie nawet pojecia o grze nie masz.
 

Wojtas

Joined
Aug 26, 2014
Messages
5
Witam
parę slow o mnie
Szukam polskiego cp
Gram aktywnie w godzinach 16-24/+ .Micro jest .Ogar jest. wiek 24
Preferuje grę tymi klasami : Necro, SPS, Deska,PR , HE ,Kot ,Konik ,WC
zdecydowanych proszę o odp tutaj albo priv,mile widziany ts
 
Last edited:

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Chłopaki, ale wiecie, że pvp to nie walka z mobami? Pytam, bo nie wierzę, że te ostre taktyki, które tu wypisujecie są na poważnie:D Sam już nie wiem co mnie bardziej powaliło na glebę... tekst "Za to glad... Na okolo 60lvl, z dualami B, składa nukerow na jedno combo" czy " Jest na tyle szybki ze swoim dashem, że mag nie zdązy sktecznie zareagować, a lucznik nie ucieknie", a może "Widze ze wszystko przemyślane, odpowiedni support dobrany, praktycznie full buff bedzie. w dodatku bd/sws resisty mają to magowie bedą mogli possać." hahahha ten topic to troll, tak? Proszę powiedzcie mi, że to tylko żart:D

PS: setup party prawilny, propsy dla tego kto układał, żaden mob Wam nie fiknie!
Nie uwierzysz, ale wiem co to pvp;D.
Hmm... Cóż... No jak tak sam siebie czytam to się teraz smieje;d. Fakt faktem, glad z bananow sklada luki:p. Ale co do combo, nie zmieniam swojego zdania:). Przetestuj:
Glad 60, dual B, dance warior/fury, chanty wc 60+...;). Vs sps/sorc/sh ~60lvl w karmianie(niestety nie wierze ze po 2dniach gry ktos bedzie mial DC sety).

No ale Noudy to noudy;d. Nie czepiaj sie chłopaka;d. Nie wiedział co napisać:D.

Hahaha, nie sądzisz chyba ze deska bedzie uganiala sie za mobami z big swordem prawda?:D. W takiej sytuacji, wiecej dmg nie trzeba:D. Deska, pole, fr+zealot, fajny train(od czego ejst aktywny sws, prawda?:D)...
 

Facebook

Discord

Members online

Top Bottom