Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Any Polish Players / Clans? - Sa tu jacys polacy?

Ariun

Joined
Sep 6, 2014
Messages
1
Hi, I'm wondering how many polish players is playing on Arion.
I'm going to try this server soon but it would be nice to know if there are any Poles at all?
---------------------------
Siema, zastanawiam sie czy sa tu jacys polacy na Arionie.
Nie dlugo wbije zeby pograc na tym serwerze, i ciekawi mnie czy sa tu jacy kolwiek swoi.
 

error

Joined
Sep 8, 2014
Messages
4
Siema, tak są Polacy, zresztą gdzie nas nie ma. ;) Fajny serwer polecam.
 

Brodzio

Joined
Sep 14, 2014
Messages
2
Witam, mam pytanko przymierzam sie do startu na dex'ie klimat h5 oczywiscie i na ktorym z serverze polecicie zaczać przygode ?( najwiekszy online) itp.
 

error

Joined
Sep 8, 2014
Messages
4
Hej. Jeśli H5 to Arion raty x5. Największy online ma Lionna x7 Interlude ale ta kronika Cię nie interesuję. Online możesz sprawdzić na stronie głÃ³wnej serwera po lewej stronie. Mi się dobrze gra na Arionie i tam zakładamy mały polski klan. Jak chcesz dołączyć to zapraszam. Napisz mail na nick: oversize
Co do Ariona online trochę spadł bo ludzie przeszli na nowe serwery które tu powstały. Online nadal utrzymuje się w granicy 2k i myślę że będzie rósł bo nie każdy lubi wysokie raty. Jednak Arion ma swój klimat i ludzi przybywa. :)
 

doktorthc

Joined
Nov 15, 2013
Messages
13
Hej. Jeśli H5 to Arion raty x5. Największy online ma Lionna x7 Interlude ale ta kronika Cię nie interesuję. Online możesz sprawdzić na stronie głÃ³wnej serwera po lewej stronie. Mi się dobrze gra na Arionie i tam zakładamy mały polski klan. Jak chcesz dołączyć to zapraszam. Napisz mail na nick: oversize
Co do Ariona online trochę spadł bo ludzie przeszli na nowe serwery które tu powstały. Online nadal utrzymuje się w granicy 2k i myślę że będzie rósł bo nie każdy lubi wysokie raty. Jednak Arion ma swój klimat i ludzi przybywa. :)

Chyba to wszystko nie idzie w dobra strone z tego co sprawdzam online na playdefco widze ze ludzi nie przybywa, online 500
i ludzie w giran wypisuja ze serwer bedzie DEAD
no niestety ale jesli te serwery maja trzymac sie pol roku to troche szkoda czasu
 

error

Joined
Sep 8, 2014
Messages
4
Chyba to wszystko nie idzie w dobra strone z tego co sprawdzam online na playdefco widze ze ludzi nie przybywa, online 500
i ludzie w giran wypisuja ze serwer bedzie DEAD
no niestety ale jesli te serwery maja trzymac sie pol roku to troche szkoda czasu
Dziwne na playdefo Marriage ma online 250 a na stronie dexa 1500 tak samo z Nanna na playdefo 1900 a na stronie dexa 2500 czy co pokazuje dobrze?
Jeszcze jak zaczynałem na Arionie było dużo ludzi potem otworzyli nowe serwery i wszyscy poszli. Głupota totalna. Za pół roku otworzą dwa nowe i z tych co teraz jest spory online wszyscy pójdą na te nowe...
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
X General Chat 4
Catalin General Chat 6
D General Chat 2

Facebook

Discord

Members online

No members online now.
Top Bottom