Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Classic 1.5 Nowy serwer.

emissary

Joined
Dec 18, 2014
Messages
50
Jest kilka osób :) jak na razie natomiast nie widzę większego ruchu na forum a to wróży źle na start...
 

CoachTyndyk

Joined
Dec 13, 2017
Messages
38
Pytanie, czym jest to spowodowane? Zakładam, że nie ma szans na serwer na święta ;) Szkoda, bo gralem troche na classicu i mialem nadzieje, ze tu cos ruszy fajnego :( Ten brak 'wiekszego ruchu na forum' tez mnie martwi, daltego zapytałem czy ktos zamierza tu grac, ale widzę ze nawet ten post nie cieszy sie duzym zainteresowaniem :p
 

Ziva

Community Helper
Joined
Nov 14, 2016
Messages
518
Ruch na forum nie jest dobrym miernikiem online, mamy spore community, które w ogóle nie udziela się na forum (np Brazole). Online będzie dobry, bez obaw ;)
 

emissary

Joined
Dec 18, 2014
Messages
50
Ruch na forum nie jest dobrym miernikiem online, mamy spore community, które w ogóle nie udziela się na forum (np Brazole). Online będzie dobry, bez obaw ;)
nie do końca się z tym zgodzę. Ruch na forum jest dość dobrym miernikiem online. Na każdym z serwerów którym grałem, im bardziej żyło forum, tym więcej osób widziałem w grze. Nie jest to ofc żelazna zasada, ale jakiś punkt zaczepienia. Liczę, że będzie tu dość spory online, mam nadzieję że będzie to serwer na którym będzie można dłużej pograć bez obaw o znikomą ilość graczy
 

Stroke

Joined
Dec 5, 2017
Messages
15
Ja sie zastanawiam czy grać jednak martwią mnie pliki. Wszystkie classic privy mają te same przerobione z interluda pliki, fakt DEX próbuje je łatać ale nie wiem na ile to jest wykonalne.
 

Ziva

Community Helper
Joined
Nov 14, 2016
Messages
518
Nasze pliki to nie przerobiony interlude :)
 

CoachTyndyk

Joined
Dec 13, 2017
Messages
38
Pytanie brzmi, czy jest szansa w swieta pograc ? :D, czy raczej w swieta ruskie? Gram na classicu officialnym ale ostatnio naprawde nie mam czasu na taki hardcore i chetnie pogram na x4 :)
 

Ziva

Community Helper
Joined
Nov 14, 2016
Messages
518
raczej będzie to początek lub połowa stycznia
 

emissary

Joined
Dec 18, 2014
Messages
50
czyli połowa :) do dzisiaj nie wiecie, więc raczej wątpię by cokolwiek ruszyło w temacie przed połową stycznia
 

sulasek

Joined
Dec 26, 2017
Messages
22
W sumie to fajnie by było wiedzieć troszeczkę wcześniej chętnie pograłbym.
 

sulasek

Joined
Dec 26, 2017
Messages
22
Jest fajnie bo ponad 9 osób już jest chętnych, wiec na pewno 1 cp będzie zmontowane a i pewnie klan tez się stworzy.
Tylko czekać na otwarcie
 

sulasek

Joined
Dec 26, 2017
Messages
22
Zgadzam się dużo różnych ciekawostek tu było wiele razy pisane jak na przykład to
Open Beta Test - November 18 17:00
Life start Classic 1.5 on December
Update to 2.0 in January
A skoro startuje w połowie miesiąca drogi kolego warto zapytać skoro wszystkie daty pływają jak chcą.
 

Hao

Joined
Jan 6, 2018
Messages
40
I jak tam rodacy? Jakieś CP wbija?
Co o online tak szczerze myślicie?
Moje cp ma wiele wątpliwości szczerze mówiąc.
 

Ovi

Joined
Jan 19, 2018
Messages
9
Ja chętnie dołącze :) Jest nas tu trochę tylu, może stworzymy jakieś CP ? Btw. Jaki jest największy lvl na 1.5 i grade sprzętu ? Jakie są różnice między Interlude ?
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Z Poland 0

Facebook

Discord

Staff online

Members online

Top Bottom