Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Sunt incepatoare, unde ma joc?

aida

Joined
Dec 23, 2017
Messages
3
Salut
Sunt incepatoare in Lineage2. Unde pot juca cu rata mica si sa invat jocul?
 

eLeSLash

Joined
Dec 12, 2016
Messages
12
Ar fi perfect sa intrii pe beta acum pe dex. Desii nu ai sa vezi multi jucatori, e locul ideal sa inveti jocul.
 

aida

Joined
Dec 23, 2017
Messages
3
Multumesc pentru raspuns, mi-ar fi placut sa iau jocul de la lvl 1, nu de la 75 cum am vazut ca sunt pe beta. Am sa reevaluez ideea. Multumesc
 

eLeSLash

Joined
Dec 12, 2016
Messages
12
Asa este, dar ei au dat click pe NPC si au facut level 75 instant. Tu nu ar trebui sa faci asta, ci pur si simplu joci, faci level normal.
 

GilGalad

Joined
Jul 14, 2017
Messages
79
Cele mai frumoase memorii din joc le am de la inceput... cand inotam intre orase si fugeam de monstrii 5 minute ca sa nu pierd 4%.

Lineage este mai greu de jucat decat jocul mediul de azi, si nici un guide nu o sa te invete suficient cat sa fi competitiva (restul jucatorilor au ani buni experienta) dar in schimba o sa iti fure magia unui joc epic :). Ca si cum ai stii cu anticipare ce ti-au luat parintii de mos craciun...

Daca esti fan fantasy si iti place roleplayul atunci cel mai bine ar fi sa nu joci nimic, sa nu citesti nici un guide al jocului, ci sa savurezi gameplayul ca pe o masa buna.
 

aida

Joined
Dec 23, 2017
Messages
3
Cele mai frumoase memorii din joc le am de la inceput... cand inotam intre orase si fugeam de monstrii 5 minute ca sa nu pierd 4%.

Lineage este mai greu de jucat decat jocul mediul de azi, si nici un guide nu o sa te invete suficient cat sa fi competitiva (restul jucatorilor au ani buni experienta) dar in schimba o sa iti fure magia unui joc epic :). Ca si cum ai stii cu anticipare ce ti-au luat parintii de mos craciun...

Daca esti fan fantasy si iti place roleplayul atunci cel mai bine ar fi sa nu joci nimic, sa nu citesti nici un guide al jocului, ci sa savurezi gameplayul ca pe o masa buna.
Multumesc, cred ca am inteles si am sa incerc sa savurez jocul in esenta lui :)
 

Attachments

GilGalad

Joined
Jul 14, 2017
Messages
79
Ok :)
Intre timp au augat un Event pe open beta... nu e nimic entuziasmant sau special incat sa merite sa intrii inainte, deci raman la aceiasi idee: nu juca pe open beta, asteapta sa se deschida Live-ul.
 

Ayko

Joined
Apr 9, 2017
Messages
10
E placut sa vezi incepatori. Sunt sigur ca majoritatea veteranilor te vor ajuta sa vezi L2 nu doar ca pe un joc.
 

Facebook

Discord

Staff online

Members online

Top Bottom