Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

[GF] The end of Euphoria's supremacy?

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
Looks like the guys from DS made quick work of Euphoria's zerg last night, consecutively, right after the merge. They got the red carpet treatment, as in they literally became the carpet. Can't wait for the next fights to happen :p:p:p

PS warlords can mass stun you even if you're on top of the wall or the towers :) NICE

 

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
WoW! What a hero! What a SuperHero! What a lamer.

I counted 10-12 Euphoria players and the rest were enemies. Relax, you were carpet on the other server, you will be a carpet over here also.

Enjoy the game! Trolling is for men, not for little boys like you ;)
 

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
WoW! What a hero! What a SuperHero! What a lamer.
Guess you just got trolled. Talking about yourself for abandoning your clan to go to RIP then losing your CP to go to Euphoria in exchange for a Hero place for one week? U mad bro?

I counted 10-12 Euphoria players and the rest were enemies. Relax, you were carpet on the other server, you will be a carpet over here also.
4-5 cps came 3 times and got their stuff pushed in consecutively :) It's refreshing to see all the weaklings of the server who cowered and sold themselves for the cheapest price decorating the floor - bugged warlords included.
Enjoy the game! Trolling is for men, not for little boys like you ;)
Must have struck a nerve there. "Limited edition" guys like you play the age card whenever they are at a disadvantage. I am enjoying the game and I do not have to sell myself nor my clanmates to have a good time playing Lineage. Rest assured the clanmates you abandoned for fame, glory and a bunch of pixels :))) are with us now. Cool people, mature and with a solid moral scale unlike yourself.
 

Matium

Joined
Mar 27, 2021
Messages
3
WoW! What a hero! What a SuperHero! What a lamer.

I counted 10-12 Euphoria players and the rest were enemies. Relax, you were carpet on the other server, you will be a carpet over here also.

Enjoy the game! Trolling is for men, not for little boys like you ;)
Cronoss , my bad for the screenshot taken...i just could not capture all because they went fast to village. But i have another shot before the fight. Still counting 12? If i look closely i also see you :)
 

Attachments

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
Abandoned?! Mate, change the pills. We moved to Euphoria, all of us, important players. Losers, like you, were left behind. Chill, you was a noob, you are a noob, you will be a noob. You know why?! Coz you were born to be a noob :))
 

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
Abandoned?! Mate, change the pills. We moved to Euphoria, all of us, important players. Losers, like you, were left behind. Chill, you was a noob, you are a noob, you will be a noob. You know why?! Coz you were born to be a noob :))
Naaah. While I do not claim to be a pro, like yourself (regardless of the fact that we kinda mopped the floor with you today during the sieges), I was not a part of your CP nor a part of RIP. I joined the server a couple of weeks ago.

I refused to go to Euphoria with the likes of you, along with the very same people from Airforce because unlike yourself I grew up with a backbone, and I do not have to prostitute myself and cheat my friends to come with me while I get paid (and pocket the adena) to bring them along in Euphoria. We all know the leaders got bribed by Killa to leave RIP and the losers followed you there for a hero spot. I strongly believe you were offered a hero spot :) because your CP did not follow you there, they're in Airforce, with me, the noob.

Congratulations! In exchange for a few glittering pixels you sold all your friends and you became an amoeba. Suddenly I feel much better in my noob skin :p
 

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
Mate, i wont bother answering you anymore, coz i lose my time. My CP?! My CP is in Euphoria. All RIP moved 2 Euphoria, at least all the important players (clan leader & active players). You talk about backbone?! ROFL!
Kid, it`s all about the game, not about bribe or some other wet dreams that you have. Wake up, I heard stories that i went in Euphoria for real money and some other crap stories. Made my day! Thanks!

You heard about me, you tell stories about me, you lie about me. That means I am an important person. But still, who are you?! You got a big mouth and thats all. Inside the game, you are a lamer, a guy who just stay on the floor and write stories about others.

Activistu, thanks kiddo, you made my day. What a joker! :))
 

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
Mate, i wont bother answering you anymore, coz i lose my time. My CP?! My CP is in Euphoria. All RIP moved 2 Euphoria, at least all the important players (clan leader & active players). You talk about backbone?! ROFL!
Kid, it`s all about the game, not about bribe or some other wet dreams that you have. Wake up, I heard stories that i went in Euphoria for real money and some other crap stories. Made my day! Thanks!

You heard about me, you tell stories about me, you lie about me. That means I am an important person. But still, who are you?! You got a big mouth and thats all.

Activistu, thanks kiddo, you made my day. What a joker! :))

You came into this thread acting like a jerk (big surprise) You lost your CP, your members are in Airforce now. Half of RIP went to Euphoria. Mister older guy, idgaf what stories you heard, you came in here and got served with facts that you hoped nobody else would know and now you act like a jerk (again big surprise). Let's straighten this bitch up :


FACTCHECK :
1. I do not give a flying fuck about you or the likes of you YOU CAME INTO MY THREAD BUTTHURT with a story to tell
2. Accidentally your former BD clanmates told me your story because they are in my clan - it's a whole CP ffs that did not want to follow you to RIP because they realized you were selling them out
3. The bribes are not stories, Killa offered Maya the same shit they offered RIP - ADENA to drop our clan and join his
4. One of your "friends" came to our Discord and told us all about it confirming what we already knew (the ones you used to farm silently with while in RIP and one of the guys you crossed after leaving to Euphoria)
5. For joining Euphoria you got a one time hero spot, nothing more because your BD CP did not follow (well that's gotta be lame huh) - we got our spies right under your noses

Inside the game, you are a lamer, a guy who just stay on the floor and write stories about others.
It was my great pleasure to steamroll your dumb friends during the Schutt siege. We removed your CPs uphill several times in a row and popped your flag. Where were you? Farming in catas for AA?
 

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
Am sa-ti raspund in romana, deoarece observ ca engleza o pricepi prea greu:

1. Absolut tot CP-ul meu este in Euphoria. Niciun membru de-al CP-ului meu nu este in AF, daca tii neaparat iti fac si o lista cu ei, sa-ti verifici membrii. Poate ai nevoie de ochelari sau de alte pastile.
2. Am jucat cu membrii BD la inceput si multi au venit in RIP si mai putini in Euphoria. A fost alegerea fiecaruia si am respectat mereu asta. Dar, cei care nu cunosc, iau rolul de musca si bazaie mult pe unde pot si ei.
3. Habar nu am despre ce mita vorbesti, am plecat din BD in RIP la decizia majoritara a clanului. Mutarea din RIP in Euphoria a fost facuta la alegerea mea si la decizia majoritatii membrilor din RIP. Nu ne-a oferit si in niciun caz nu ne-a dat nimeni Adena/Tod/Iteme pentru a face asta. Am auzit povesti nemuritoare conform carora am primit bani pe card, adena in joc si nu mai stiu eu ce tampenii, pentru a intra in Euphoria. Cine debiteaza asa ceva, este mai mult decat clar ca are probleme grave la mansarda. Joc de placere si nu duc lipsa banilor nici pe card si nici in joc. Vrei un extras de cont sau un desen? E atat de greu sa pricepi ca nu toti suntem ca tine? Nu toti ne vindem pe adena sau alte mizerii virtuale?!
4. Am luat hero pentru ca e si greu tare sa-l iei ca Moonlight Sentinel, nu?! Pentru tine probabil este si va fi multa vreme.

Ceea ce nu intelegi tu este faptul ca joc de placere, nu joc pentru iteme, bani sau alte rahaturi la care cei ca tine nu pot decat sa viseze. Daca tot debitezi atatea tampenii, poate afli de la spionii tai aia mici de tot, ca nu am mai intrat de o saptamana in joc si ca am lasat iteme si bani cat sa imbraci 5 caractere de-al de tine. Pot intra oricand am chef, pot sa bag cardul oricand am chef si oricat de mult doresc, doar pentru a ma distra si pentru a rade de semidoctii care se dau inteligenti intr-un joc virtual. Aia asa ca tine, te-ai prins nu?!

Ah, sa nu uit, ca tot scoatem adevarul la iveala. Ai uitat cand ma rugati sa vin in AirForce si v-am refuzat politicos?! Ai uitat cand v-am intins pe unde v-am prins si v-ati rugat de KillA sa ne zica sa va lasam in pace?! Ai uitat cum v-ati milogit sa nu va mai omoram pe la RB si pe unde va prindeam?! Ai uitat, normal ca ai uitat, cum era sa tii minte asa ceva. Dupa ce s-au unit serverele ati prins putin glas si asta pentru ca v-au cules altii ca pe pufuleti si mai dati si voi din coate pe harta. Stai linistit, cu lideri ca tine, clanul ala se duce de rapa cat de curand. Sper ca Maya, daca e destul de inteligent, sa-ti vada caracterul infect si sa-ti faca viteza cat mai rapid, deoarece gunoiul nu se duce singur.

Acestea fiind spuse, te las acolo sa mai dai in tastatura si sa mai inveti jocul. Lasa ca te faci tu mare, nu?!

Hai, am mai ras si azi putin pe seama ta. Esti liber la program. :))

P.S. Rade tot severul de pagina voastra si de elucubratiile aruncate acolo. As face pariu ca textele alea sunt facute de tine, pentru ca si bocancul meu drept le putea insira fix la fel. :))
 

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
Cine mai stie sa joace cat de cat, iti apreciaza cu sigurante buff-urile de pe Cardinal.

q.e.d.
 

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
Am sa-ti raspund in romana, deoarece observ ca engleza o pricepi prea greu:

1. Absolut tot CP-ul meu este in Euphoria. Niciun membru de-al CP-ului meu nu este in AF, daca tii neaparat iti fac si o lista cu ei, sa-ti verifici membrii. Poate ai nevoie de ochelari sau de alte pastile.
2. Am jucat cu membrii BD la inceput si multi au venit in RIP si mai putini in Euphoria. A fost alegerea fiecaruia si am respectat mereu asta. Dar, cei care nu cunosc, iau rolul de musca si bazaie mult pe unde pot si ei.
3. Habar nu am despre ce mita vorbesti, am plecat din BD in RIP la decizia majoritara a clanului. Mutarea din RIP in Euphoria a fost facuta la alegerea mea si la decizia majoritatii membrilor din RIP. Nu ne-a oferit si in niciun caz nu ne-a dat nimeni Adena/Tod/Iteme pentru a face asta. Am auzit povesti nemuritoare conform carora am primit bani pe card, adena in joc si nu mai stiu eu ce tampenii, pentru a intra in Euphoria. Cine debiteaza asa ceva, este mai mult decat clar ca are probleme grave la mansarda. Joc de placere si nu duc lipsa banilor nici pe card si nici in joc. Vrei un extras de cont sau un desen? E atat de greu sa pricepi ca nu toti suntem ca tine? Nu toti ne vindem pe adena sau alte mizerii virtuale?!
4. Am luat hero pentru ca e si greu tare sa-l iei ca Moonlight Sentinel, nu?! Pentru tine probabil este si va fi multa vreme.

Ceea ce nu intelegi tu este faptul ca joc de placere, nu joc pentru iteme, bani sau alte rahaturi la care cei ca tine nu pot decat sa viseze. Daca tot debitezi atatea tampenii, poate afli de la spionii tai aia mici de tot, ca nu am mai intrat de o saptamana in joc si ca am lasat iteme si bani cat sa imbraci 5 caractere de-al de tine. Pot intra oricand am chef, pot sa bag cardul oricand am chef si oricat de mult doresc, doar pentru a ma distra si pentru a rade de semidoctii care se dau inteligenti intr-un joc virtual. Aia asa ca tine, te-ai prins nu?!

Ah, sa nu uit, ca tot scoatem adevarul la iveala. Ai uitat cand ma rugati sa vin in AirForce si v-am refuzat politicos?! Ai uitat cand v-am intins pe unde v-am prins si v-ati rugat de KillA sa ne zica sa va lasam in pace?! Ai uitat cum v-ati milogit sa nu va mai omoram pe la RB si pe unde va prindeam?! Ai uitat, normal ca ai uitat, cum era sa tii minte asa ceva. Dupa ce s-au unit serverele ati prins putin glas si asta pentru ca v-au cules altii ca pe pufuleti si mai dati si voi din coate pe harta. Stai linistit, cu lideri ca tine, clanul ala se duce de rapa cat de curand. Sper ca Maya, daca e destul de inteligent, sa-ti vada caracterul infect si sa-ti faca viteza cat mai rapid, deoarece gunoiul nu se duce singur.

Acestea fiind spuse, te las acolo sa mai dai in tastatura si sa mai inveti jocul. Lasa ca te faci tu mare, nu?!

Hai, am mai ras si azi putin pe seama ta. Esti liber la program. :))

P.S. Rade tot severul de pagina voastra si de elucubratiile aruncate acolo. As face pariu ca textele alea sunt facute de tine, pentru ca si bocancul meu drept le putea insira fix la fel. :))

In concluzie esti un adevarat nemincinos, castigator in orice intreprinzi, vorbitor de engleza la nivel flawless, erou, clan lider, nepatat, urmat de toata lumea si dat ca exemplu peste tot, castigator in viata, intelept, matur, plin de bani pe scurt un adevarat.

In realitate esti un pacalici sub-mediocru, minti de spargi, iei adena ca sa prostesti oamenii sa vina dupa tine si taci din gura, si te bucuri ca un copil hapsan la orice mizilic pixelat.

Decizia majoritatii a fost in felul urmator : iesiti toti din clan mergem in Euphoria (Killa a oferit adena, iteme si privilegii liderilor de CP, n-ai unde sa te ascunzi de chestia asta ca e publica, inclusiv lui Maya i-a oferit chestia asta si a refuzat). De bani pe card, nu am auzit si nici nu cred pentru ca lucrati majoritatea si va permiteti cel mai probabil sa spargeti o eugenie la luna.

Ca sa iti raspund in aceeasi maniera daca o dam in muschi si in extrase de conturi e posibil sa iti adaug inca doua trei angoase la buchetul deja existent. Sezi bland acolo unde esti :) Ma indoiesc foarte tare ca de la stadiul de simbriar sau patron de magazin mixt din capu' satului poti face acele lucruri magice mai sus amintite. Romanasi parliti milionari pe forumu de la dex sunt cate 5 la fiecare thread. Atat teoretic cat si practic dai din colt in colt si te contrazici de la fraza la fraza. Ori esti self sufficient, matur si intelept ori esti un cocalar de capat de linie feroviara care se sparge in basini pe forum cat de avut e el si cat de tare e el pe forum. Esti penibil prietene. Jenant, parintii tai nu te-au invatat ca nu e frumos sa ragai la masa si sa ai jeg sub unghii? pacat.

Nu te-a rugat nimeni sa joci cu noi, din contra esti unul din motivele principale pentru care noi am plecat de acolo. Atitudinea, de literalmente si citez din tine, "roman care da din coate" e jenanta si necivilizata, drept dovada cum te-ai frustrat cum ti-ai aratat caracterul mizerabil. Minti ca sa te poti bucura de o relitate paralela numai de tine stiuta. De milogit din nou nu s-a milogit nimeni, niciodata, in nici un caz la un flausat ca tine.

Oricine, inafara de cei ca tine, pot sa vada foarte usor nivelul. Ideea era sa te expun si cred ca am reusit destul de bine :)

PS : daca nici pana acum nu te-ai prins ca pagina e la misto si ca nu am aceeasi varsta cu stapanul tau avioncuflotor esti un caz pierdut. Spor la farmat zeule :p:p:p
 

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
Vasilica, mergi si invarte cercul. Ai cautat textele alea pe Google? Stim cu totii ca iq-ul nu-ti depaseste marimea la adidas si am vazut ce jucator fenomenal esti prin fotografia pusa tocmai de tine.

N-am sa-mi mai irosesc timpul, am sa-ti spun doar atat:

Mandru si cu mult respect, te lovesc cu ea in piept. Jet Li! ;)
 

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
Vasilica, mergi si invarte cercul. Ai cautat textele alea pe Google? Stim cu totii ca iq-ul nu-ti depaseste marimea la adidas si am vazut ce jucator fenomenal esti prin fotografia pusa tocmai de tine.

N-am sa-mi mai irosesc timpul, am sa-ti spun doar atat:

Mandru si cu mult respect, te lovesc cu ea in piept. Jet Li! ;)
Slab comeback-ul dar era de asteptat. Vasile, Google, IQ, play proficiency parca citesc stirile de ieri a treia oara. Te-ai insirat ca bagaboanta satului aici pe forum :) Spor la simbrie si ne auzim cand te scot astia la pensie. Pune bani deoparte sa ai de ss'uri pentru nepoti.
 

Activistu

Joined
Mar 26, 2021
Messages
11
Cine mai stie sa joace cat de cat, iti apreciaza cu sigurante buff-urile de pe Cardinal.

q.e.d.
Sa-ti raspund si la incercarea asta slaba de flame :
1. nu sunt bufele mele, daca te uiti bine eu sunt in party
2. omul isi luase cancel in timpul caftelii

La cei 40 de ani ai tai care este secretul imbecilitatii crase de care dai dovada? Ai dobandit caracteristica asta pe parcurs sau asa ai fost de mic?
 

Matium

Joined
Mar 27, 2021
Messages
3
Cronoss esti de-o platitudine colosala in replici ! Pe langa ca minti de spargi, cum sa te legi de buffe si gear cand astia cu gearu asta si buffele astea (nu mai vorbim de cancelationurile care curgeau) v-au pus voua probleme? Ai 40 de ani,din care 30 precis i-ai facut la faianta pt ca tu si cu logica nu va-ti intalniti niciodata pe drum. Fugi repede in hunters sau in oren pe unde va strangeti voi la ore exacte ca sa-ti iei hero si dupa alipirea serverelor. In zilele astea,daca vreau sa ma uit la meciuri de oly din care sa inteleg ceva,trb sa trec peste alte 5 meciuri aranjate in care oponentu sta dezbracat si asteapta sa fie culcat. Altfel sunteti jucatori care conteaza dom'le. Sunteti de-un penibil de nedescris cand vorbiti de cum jucati voi lineage ca sa va simtiti bine in aceste conditii. Esti o gloaba sinistra de-o prostie monumentala!
 

Cronoss

Joined
Mar 25, 2021
Messages
9
Cronoss esti de-o platitudine colosala in replici ! Pe langa ca minti de spargi, cum sa te legi de buffe si gear cand astia cu gearu asta si buffele astea (nu mai vorbim de cancelationurile care curgeau) v-au pus voua probleme? Ai 40 de ani,din care 30 precis i-ai facut la faianta pt ca tu si cu logica nu va-ti intalniti niciodata pe drum. Fugi repede in hunters sau in oren pe unde va strangeti voi la ore exacte ca sa-ti iei hero si dupa alipirea serverelor. In zilele astea,daca vreau sa ma uit la meciuri de oly din care sa inteleg ceva,trb sa trec peste alte 5 meciuri aranjate in care oponentu sta dezbracat si asteapta sa fie culcat. Altfel sunteti jucatori care conteaza dom'le. Sunteti de-un penibil de nedescris cand vorbiti de cum jucati voi lineage ca sa va simtiti bine in aceste conditii. Esti o gloaba sinistra de-o prostie monumentala!
Dragule, in primul rand habar nu am cine esti. In al doilea rand, habar nu ai cine sunt. In al treilea rand, simt o frustrare fenomenala in comentariul tau. Ia spune drept, esti ala care incearca sa farmeze si ia nani-nani la prima sageata?! Hai, nu plange! E doar un joc, relax.

Cat despre faianta...nu am ce sa comentez. Pun si faianta daca e nevoie, iti pot face si un frate fara probleme.

Repet, nu plange;)
 

Matium

Joined
Mar 27, 2021
Messages
3
Cronos puiule tu nu distingi frustrarea de un argument impotriva ineptiilor pe care le debitezi. Dupa cum ziceam, esti o gloaba sinistra de-o prostie monumentala!
 

Facebook

Discord

Members online

No members online now.
Top Bottom