Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Propunere in atentia administratorilor

Pentru playeri. Daca ar fi un server de teamspeak, v-ati folosi de el ?


  • Total voters
    1
Status
Not open for further replies.

v!Ber

Joined
Jul 21, 2014
Messages
1
Am cautat pe forum o categorie potrivita pentru deschiderea acestui topic si cred ca aici e locul potrivit.

Eu dețin o comunitate de gaming, nu am venit să-mi fac publicitate. Vreau sa fac o propunere administratorilor acestui forum.

De ceva timp câțiva membri ai comunității ma intrebau daca deschid server de lineage. Eu jucand acest joc, dar nestiind sa hostez, sa configurez, sa developez un sv de l2j, le-am raspuns ca nu, dar voi incerca sa afiliez un server comunității noastre.
Avand in vedere ca forum aveți, optam pentru o simpla schimbare de bannere prin care vom creea o legatura intre comunitatea pe care o detin, si forumul voatru. M-am gandit si nu am gasit niciun motiv pentru care un asemenea parteneriat nu ar aduce beneficii.

E simplu de inteles: eu detin comunitate de gaming, care se axeaza momentan pe cs 1.6, cs:go, sa:mp, minecraft,
Iar voi detineti un server de Lineage 2.

Pe langa schimbul de bannere, pot oferi categorie privata pe serverul de teamspeak, grade de GameManager administratorilor si moderatorilor de pe server, grad de jucator Lineage playerilor, canale private s.a.m.d.

Cum am specificat mai sus, nu voi face publicitate, deci nu las dns site etc. Vreau sa duc comunitatea foarte sus, si in loc sa fac spam si publicitate negativa prin pm uri si etc, prefer sa gasesc o cale mult mai benefica facand parteneriat cu alta lume matura. Mulțumesc si o zi buna. Pentru contact: Y!M: [email protected]. Astept un raspuns din partea founderilor. Cu stima si respect, v!Ber.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Facebook

Discord

Members online

No members online now.
Top Bottom