Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Polish CP lf members

DisturbedElf

Joined
Aug 22, 2014
Messages
5
Polskie cp szuka Sorc/SPS, EE i SE. Czas gry 16-24 +++
Setup:
-OL
-BP
-SE
-EE
-Spoil (Suba na SWSa)
-Necro
-SPS
-Sorc
-BD
PM po więcej info.
 
Last edited:

Tercian

Joined
Aug 16, 2014
Messages
6
Ja mam troche osob chetnych na cp. Umowmy sie na jeden dzien, że wszyscy wejda na tsa dogadamy sie kto kim gra, co robimy itp.
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Wyobraz sobie ze potrafię. I w momencie gdy pisalem posta zamiast necro był kon.
Polecam nauczyć sie co znaczy w.ang am i pm przy określaniu czasu. Ułatwia to życie i blokuje takie wypowiedzi. Jednak na przyszłość postaram sie przez wzgląd na ciebie cytowac takie wiadomości.
 

DisturbedElf

Joined
Aug 22, 2014
Messages
5
Następnym razem postaraj się to olać niż pieprzyć głupoty i płakać jak bezmózg QQ :D
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
lol.
Udowodnij mi że piszę głupoty.
Udowodnij mi że płaczę.

Określenie bezmózgi obawiam się pasuje do osoby która pisze coś bez sensu lub bez ŻADNEGO argumentu do poparcia teori...;).
To jest FORUM. Wiesz do czego służy?:). Jeśli nie chciałeś by to komentowano mogłeś
1. Poprosić GMa o zablokowanie tematu
2. Napisać w P.S. że prosiłbyś o niekomentowanie tematu.

Co do płaczu, wybacz, ale czy mam powody?:). Nikt mnie nie pocisnął ani nie dał mi ku temu powodu.
Wykazałem wam tylko i wyłącznie błąd w bulidzie. Zamiast odpowiedzieć na mój post w podobnym tonie, to ktoś, jak mniemam od was, próbował wykazać że jestem idiotą który nie potrafi czytac ze zrozumieniem. To chyba pasuje do pieprzenia głupot co?:)).

Wykorzystałem możliwości dane mi przez forum, na które jak mniemam liczyłeś(milczenie oznacza zgodę jak powiadają, zwłaszcza gdy coś jest ogolnie wskazane, a nikt nie protestuje na wstepie) i skomentowałem twj bulid. Mogliscie przyznać się do błędu badź też napisać ze gracie for fun i nie dbacie o to by było to efektywne pt. Zamiast tego zaczynacie zachowywać się jak wspomniane przez ciebie wyżej bezmózgie QQ próbujac mnie obrażać.

Resumując, udowodnij mi to o co mnie oskarżasz(płacz oraz piperzenie głupot), na podstawie moim poprzednich postów bo na razie sami się tak zachowujecie i niszczycie sobie opinię. Ciut smutne nie uważasz?:).

Btw, w tym bulidzie na pvp nie lecicie, wiec po co wam 2recharege?;o. Graliscie kiedys w w CP nuków?:D. Polecam przemyśleć kwestie many;). Zwłaszcza że to bulid na farme;)).

Na przyszłość zmien ton prosze i odpowiadaj jak człowiek a nie jak urażony emo kid;).
 

DisturbedElf

Joined
Aug 22, 2014
Messages
5
Już Ci udowadniam ;) Gdyby tak nie było to byś teraz się aż tak nie rozpisywał bo i tak wszyscy mają to gdzieś ;) Pozdrawiam :D
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Gosh... Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Smutne jest to że dzisiejsza młodzież ma z tym problemy;((.

Po pierwsze chciałbym zauważyć że prosiłem o argumenty do teori na podstawie postów poprzedzających ją, takze moja długa wypowiedź nie zalicza się do nich:).
Po drugie, co w tych wypowiedziach jest głupie, oraz wskazuje że jestem bezmózgim QQ? Bo nadal nie wyjaśniłeś;o. Czego oni was w tym gimnazjum uczą?;o. W sumie to czytanie ze zrozumieniem jest zaległością po podstawówce, ale agrumentowanie i przedstawianie własnego zdania to już wyzsza szkoła jazdy co?:).
Po trzecie, skąd pewność że wszyscy mają to gdzieś?:). Nie każdego męczy czytanie(czegokolwiek), także... Niektórzy np lubią się pośmiać i czytają to z uśmieszkiem na twarzy. Spójrz na zrezygnowany ton TwójWC. Widać zę chłopak przeczytał mój post, złąpał o co chodzi i jest rozczarowany twoją postawą:(. Nie ładuj wszystkich do jednego worka w którym sam się znajdujesz;).
Po czwarte, przypomne tylko, że posty określane przez ciebie jako głupie, napisane przez bezmózgie QQ, Spowodowały ze zmieniłeś bulid:). Zlikwidowałeś konia i dodałeś necro;). Czyżby te głupoty miały sens?;o. No nie chce mi się w to wierzyć...:))).

Na przyszłość czytaj tekst 2 razy nim palniesz coś rownie inteligentnego, proszę:). I przepraszam za porównanie do Emo Kid, ale naprawdę dajesz nam ku temu mase powodów;((.

Ustosunkuj się do tego(przeczytaj 2 razy najpierw!) jeśli możesz:). Jestem ciekaw jak dalej potoczy się ta... dyskusja;)).

TwójWC, to nie kwestia wady wrodzonej(tepota jest uwarunkowazna genetycznie), lecz systemu edukacji w Polsce. Zauważ że z rocznika na rocznik coraz mniej osob czyta ze zrozumieniem. Nie weim w sumie jak oni mają zdać potem maturę skoro bez tej waznej umiętności nauka to cieżka przeprawa;(. Także zrzućmy to na system zamiast obrażać:). Chłopak przeczyta dwa razy i zrozumie co miałem do przekazania:).
 

DisturbedElf

Joined
Aug 22, 2014
Messages
5
A ja jednak będę mądrzejszy i nie będę się rozpisywać bo to nie ma sensu :D To ty tracisz czas na wdawanie się w głupie rozmowy haha :D I nie nie jestem dzieciakiem jak to ująłeś. Samo to że tak twierdzisz znaczy tylko o twojej inteligencji nie mojej ;) Pozdrawiam :*
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
Ponownie czytasz bez zrozumienia:(.
Wdaje się w głupie rozmowy bo lubie pospamowac może?:). A moze dlatego ze od tego jest forum? Hmm....
Dlaczego jest to mądrzejsze?:)). Rzuciłeś kilka tekstów, szedłeś w zaparte bez żadnych agumentów... Wypadało by to jakoś sprostować:D.
Nie wiek świadczy o dojrzałości a zachowanie;]. A to pozwala mi sugerować, ze zachowujesz sie jak dziecko bądź też stwierdzić że jesteś niedojrzały;).

Dalej nie wiem dlaczego jestem bezmózgim QQ który pieprzy głupoty;(. Skoro moja inteligencja jest tak niska jak sugerujesz, proszę, uświadom mnie!
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
hahahha, z tego jestesmy podobno znani:D. Jak się bawić to się bawic;d. Od początku do końca;)
 

DisturbedElf

Joined
Aug 22, 2014
Messages
5
Wiesz dlaczego twoja inteligencja jest niska ? Bo wdajesz się w rozmowy z kimś głupszym od siebie i dajesz się zniżyć do niższego poziomu niż ja sam ;) Idź zaczerp powietrza zanim serwer otworzą a nie żyjesz tylko tym forum. Dziękuję pozdrawiam :)
 

hulk12

Joined
Aug 21, 2014
Messages
29
To ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i momentami zachowujesz się trochę dziecinnie nie znaczy ze jesteś głupi/malo inteligentny; o
 

Facebook

Discord

Members online

Top Bottom