Begin a New Adventures, with oldest Lineage 2 Community!
What's next? You can create game account. Have fun in the forums!
  • https://forum.lineage2dex.com/threads/16500/

Classic

fodemhouse

Joined
Jul 18, 2014
Messages
31
Where is classic Project ???

We want long lasting servers, not another H5, Interlude 3 months...
 

Luly

Joined
Nov 8, 2013
Messages
46
Cu astfel de raspunsuri...
"There are currently 181 users online. 4 members and 177 guests" - dintre care 177 bot si 1 staff.
Good job. Tineti-o tot asa...
 

Catalin

Joined
Nov 6, 2013
Messages
2,851
Cu astfel de raspunsuri...
"There are currently 181 users online. 4 members and 177 guests" - dintre care 177 bot si 1 staff.
Good job. Tineti-o tot asa...
Pretul actual pentru fisierele de clasic sa le putem folosi pe un server privat este de 100.000 euro . Esti dispus sa platesti aceasta suma ? Noi nu :)
 

Luly

Joined
Nov 8, 2013
Messages
46
Nu ma referam neaparat la Classic, ci in general. Anuntul despre classic tot voi la-ti facut, dar probabil atunci nu stiati despre pret.
Mie dor sa joc pe un server de l2 dar nu doar 1-2 luni. In 1-2 luni nu se poate forma o comunitate, ci in ani. Comunitatea mare si frumoasa pe care a-ti avut-o era formata in timp si e pacat ca a-ti pierdut-o.
Nu cred ca lumea s-a saturat de l2, s-a saturat de servere de o juma de luna. Foarte multi jucau jocul pentru comunitate nu pentru joc in sine.
Sper sa face-ti un server "long time" asa cum a-ti promis.
O zii buna si faceti-ne mandri de voi!
 

Catalin

Joined
Nov 6, 2013
Messages
2,851
Urmatorul server deschis de noi , undeva la sfarsit de octombrie va avea aceleasi caracteristici cu vechiul dex . No donations. Problema cu vechea comunitate e ca toti am cam crescut de acum 10 ani :)
 

Luly

Joined
Nov 8, 2013
Messages
46
Stiu ca am crescut, eu am ajuns la 36 de ani, un prieten cu care jucam a ajuns la 61, soacramea care imi farma a ajuns la 62, dar asta nu ne impiedica sa mai jucam cateva ore seara... :)
 

cornelusa

Joined
Nov 9, 2013
Messages
88
Urmatorul server deschis de noi , undeva la sfarsit de octombrie va avea aceleasi caracteristici cu vechiul dex . No donations. Problema cu vechea comunitate e ca toti am cam crescut de acum 10 ani :)
Las' ca nu suntem asa batrani, posibil ceva mai "ocupati" cu alte aspecte ale vietii (candy crushu ****) :D
Ce cronica va fi?
 

Luly

Joined
Nov 8, 2013
Messages
46
Din vot se pare ca HF:
HF x5-x10 21 44.68
GF x5-x10 18 38.30
Ertheia x5-x10 8 17.02
 

Facebook

Discord

Members online

No members online now.
Top Bottom